HP Biotin Üretici Firma

HP Biotin tabletleri üreten Hair Pharma kurum olarak sadece saç ve saç sorunlarının tedavisiyle ilgili ürünler geliştirmektedir. 2004 yılında tıp doktorlarına saç ekimi,saç ve saçlı deri hastalıkları,lazer uygulamaları,kimyasal peeling gibi estetik ve kozmetoloji konularında eğitim vermek amacıyla Sağlık Bakanlığı izniyle uzman doktorlar tarafından kurulmuştur.2004-2006 yılları arasında 420 tıp doktoruna “saç ekimi ve medikal estetik uygulamaları” sertifikası vermiştir.

2006 yılında Sağlık Bakanlığının Hair Pharma ve Türkiye deki diğer 7 okulun görevine son vermesiyle Hair Pharma misyonunu değiştirmiş ve yeni bir görev üstlenmiştir.

Yeni yapılanmayla saç problemi yaşayan insanları, birçok bilimsellikten uzak ürünlerden kurtarıp bilimsel ve güvenilir ürünlerle tedavilerine katkı sağlamaktır.Çalışmaları gerek yurt içinde uzman doktorlar ve kimyagerler tarafından yapılmış gerekse yurt dışında bu alanda yapılan çalışmalardan yararlanarak insanları en doğru ürünlerle buluşturmaktır. Ürettiği ilk üründen bu yana saç sorunu yaşayanlara en doğru ve bilimsel seçeneği sunmayı amaç edinmiştir.

Hair Pharma, bünyesindeki ekibimizle gerek klinik gerek üretim ve AR-GE alanında profesyonel bir kadro ile çalışmaktadır. Belirtilen amaçlar doğrultusunda üretimlerimler yurt içerisinde gerekli tüm donanım ve belgelere sahip Türk Laboratuarları ve Üretim Tesislerinde gerçekleştirmektedir.Orta vadede dünya çapında saç problemleri hakkında bilimsel çalışmalar yapan büyük bir kurum olmak en büyük hedeflerindendir.Hair Pharma kendi yaptığı bilimsel çalışmalar dışında yurt içi ve yurt dışında gelişen tüm bilimsel yayınları ve çalışmaları da yakından takip etmektedir.

HP biotin Türkiye de üretilen biotin tabletleri arasında 1,2,5 ve 10 mg olarak en fazla seçeneği sunmaktadır,diğer taraftan saçtaki değişimin fark edilmesi için gereken 3 aylık kullanım 100 lük tabletlerle çözülmüştür.Benzer ürünler 50-60 tabletlerde sunulurken HP Biotin yaklaşık aynı fiyatlarla 100 tabletlik ürünler sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hp Biotin © 2022